Máte zájem? Zavoláme vám zpět.

Odesílám...
Došlo k chybě při odesílání.
Zkuste později nebo nás kontaktujte e-mailem.

O společnosti

Společnost Geton s.r.o.

Spolehlivě funguje na českém a slovenském trhu již 15 let.

Dodává čističky vzduchu, klimatizace do bytu, domu, kancelářské klimatizace a vzduchové clony.

Součástí nabídky je optimální návrh technického řešení. Montáž klimatizace i dalších zařízení provádí tým zkušených certifikovaných techniků vybavených profesionálním nářadím za dodržení všech platných norem. Poskytujeme prodloužené záruční lhůty. Zajistíme záruční i pozáruční servis.

Nabízíme kompletní sortiment předních světových značek IQAir, Artel, LG a Toshiba, ale jsme připraveni dodat a nainstalovat zařízení jakéhokoliv výrobce dle požadavků zákazníka.

Klademe důraz na spolehlivost, kvalitu, osobní přístup a dobrou cenu.

Geton s.r.o.

IQAir First in Quality

O IQAir, Inc.

Švýcarská společnost IQAir® je lídrem ve vývoji a výrobě čističek vzduchu s vysokou kvalitou. S téměř 50 ti lety zkušeností v oblasti navrhování a ruční výroby čističek vzduchu s ultra-vysokou účinností, IQAir® nabízí řešení pro čistý vzduch nejen pro astmatiky a alergiky, ale i pro nemocnice, laboratoře, školy a jiná kritická prostředí.

Inovace IQAir pramení z vlastního výzkumu, vývoje a výroby, která je „in-house“. Tento přístup s interním vývojem vede k produktům a řešením, která určují nové standardy v oblasti výkonu, čistoty a kvality.


100% Swiss Made

Výrobní závod IQAir sídlí ve Švýcarsku v blízkosti břehu Bodamského jezera, 60 mil východně od Curychu. Použitím komponentů s nejvyšší kvalitou, využitím nejmodernější technologie, specializovaného týmu odborníků na kvalitu ovzduší, inženýrů a zručných řemeslníků umožňuje IQAir® vyrábět ty nejkvalitnější čističky vzduchu na světě.

Swiss Made