Máte zájem? Zavoláme vám zpět.

Odesílám...
Došlo k chybě při odesílání.
Zkuste později nebo nás kontaktujte e-mailem.

Milionkrát se nadechneme každý měsíc, aniž bychom věděli, co dýcháme!

82 - 85 % obyvatelstva evropských měst vystaveno koncentraci překračující doporučení Světové zdravotnické organizace. Vystavení ultra-jemným částicím (PM 2,5) v roce 2014 způsobilo předčasné úmrtí zhruba 428 tisíců osob ve 41 evropských zemích. Monitor znečištění vzduchu AirVisual Pro kombinuje vysokou přesnost laserového měřiče kvality ovzduší se snadno pochopitelným displejem a mobilní aplikací. Aplikace AirVisual App má již více než půl milionu uživatelů a je nejoblíbenější aplikací pro kvalitu ovzduší na světě. Je bezplatná pro smartphone.

Detail

AirVisual Pro je nejpřesnější monitor kvality vzduchu tohoto nízko-nákladového typu, který umožňuje měřit znečištění částic (PM2,5), CO2, vlhkost a teplotu v reálném čase.
AirVisual Pro měří znečištění ovzduší uvnitř i venku a přidává doporučení založená na umělé inteligenci. Můžete porovnat vlastní měření uvnitř, nebo venku s externími měřeními získanými z nejbližší monitorovací stanice. Zjištěním hladiny CO2, následným větráním zlepšíte spánek a produktivitu.
Outdoorové aktivity si naplánujte v době čistého vzduchu. Identifikujte a bojujte proti opakujícím se špičkám znečištění kvality ovzduší. Historické grafy na obrazovce a v aplikaci. Hodinový, denní a měsíční pohled.
AirVisual Pro - monitor znečištění ovzduší

Galerie