Máte zájem? Zavoláme vám zpět.

Odesílám...
Došlo k chybě při odesílání.
Zkuste později nebo nás kontaktujte e-mailem.

Kdekoli jste, dýchejte čistý vzduch!

I uprostřed open space kanceláře můžete dýchat čistý vzduch. Elegantní, kompaktní a výkonný Atem Vám umožní dokonale vyčistit vzduch ve Vaší osobní zóně. Osobní čistička vzduchu s difuzorem, který se zaměří do oblasti dýchacích cest. Atem můžete ovládat i přes aplikaci, která umožňuje jemné ladění rychlosti ventilátoru, světla a zvuku a sleduje životnost filtru. Bleskový senzor Bluetooth také automaticky vypne Atem, když opustíte místnost, a zapne, když se vrátíte.

Detail

Filtrační technologie HyperHEPA
Nezávislé testování prokázalo, že HyperHEPA filtrační technologie účinně filtruje vzduch až na úroveň 0,003 mikronů. To je menší než většina virů!
Nejmenší částice jsou nejnebezpečnější. Tyto ultra-jemné částice (menší než 0,1 mikronů) jsou tak malé, že se mohou pohybovat skrz vaši plicní tkáň, do krevního oběhu a pak do jakéhokoli orgánu, včetně mozku. Zatímco většina výrobců čističek vzduchu tvrdí, že filtruje pouze částice větší než 0,3 mikronů, technologie IQAir odstraňuje 99,5% všech částic až do velikosti 0,003 mikronů.
Pokud jde o ochranu proti nejmenším částicím, je IQAir osvědčenou volbou.
Švýcarská kvalita; vyrobeno v Německu
Naše kořeny jsou pevně zasazeny ve Švýcarsku. Zavázali jsme se k nejvyšší kvalitě výrobků.
Atem je navržen ve Švýcarsku a vyroben v nejmodernější továrně IQAir v jižním Německu. Nejnovější výrobní závod společnosti IQAir zajišťuje, že Atem splňuje naše přísné normy kvality a životního prostředí.

Galerie