Máte zájem? Zavoláme vám zpět.

Odesílám...
Došlo k chybě při odesílání.
Zkuste později nebo nás kontaktujte e-mailem.

IQAir dodává čističky vzduchu a masky odolné proti virům do klíčových nemocnic ve Wu-chanu

IQAir podniká kroky proti smrtícímu koronaviru Propuknutí nově objevené epidemie koronavirů (2019-nCoV) ohrozilo miliony lidí, přičemž Světová zdravotnická organizace, Centrum pro kontrolu nemocí a mnoho dalších mezinárodních zdravotnických agentur vydalo oficiální varování. IQAir dodává čističky vzduchu a masky odolné proti virům do klíčových nemocnic ve Wu-chanu IQAir poskytl čističky vzduchu HealthPro 250 nemocnicím ve Wu-chanu určeným k léčbě osob infikovaných koronaviry a dodal čističky vzduchu nejprve radiologické jednotce, respirační jednotce a dalším příslušným nemocničním oddělením v nemocnici Tongji, přidružené k lékařské fakultě Tongji vědecké a technologické univerzity Huazhong a Wuchan Union Hospital, aby se zabránilo dalšímu šíření koronaviru.

Detail

Jak IQAir čističky vzduchu pomohly zabránit vypuknutí viru SARS
Podle odborníků pochází tento nový koronavirus ze stejné rodiny virů jako závažný akutní respirační syndrom koronavirus SARS-CoV.
Technologická řešení čištění vzduchu IQAir již byla přísně testována v rámci filtrace této rodiny virů. Aby se zabránilo šíření epidemie SARS z roku 2003, Hongkongský zdravotní úřad umístil IQAir čističky vzduchu do více než 150 nemocnic. Respirační jednotka Pekingské univerzity v Pekingu v Číně zakoupila během vypuknutí SARS v roce 2003 řadu čističek vzduchu IQAir HealthPro 250 - o 16 let později jsou systémy stále ve stabilním provozu.
IQAir se zavazuje pomáhat likvidovat ohnisko koronaviru
Vize IQAir je jednoduchá: „Čistý vzduch pro každého, kdykoli a kdekoli.“ IQAir se tak zavázal pomoci zabránit šíření tohoto nového koronaviru.
"Jsme velmi znepokojeni novou epidemií koronaviru v Číně a upřímně doufáme, že přispějeme k zvládnutí epidemické situace", řekl Frank Hammes, globální ředitel IQAir.
O IQAir
IQAir je švýcarská společnost zabývající se technologií kvality ovzduší, která od roku 1963 pomáhá jednotlivcům, organizacím a komunitám k dýchání čistšího vzduchu prostřednictvím informačních, kooperačních a technologických řešení.
 

Galerie